Bitcoin Bull Tyler Swope – Oto jak…

Bitcoin bull i krypto handlowiec Tyler Swope świeci światłem na mało znany sposób na wykorzystanie dwóch nowych aktywów krypto.

Kryptoflarz mówi, że odkrył praktycznie bezkosztowy proces, dzięki któremu inwestorzy dostają w swoje ręce i sprzedają oparte na Reddicie tokeny społecznościowe Moons and Bricks.

“Będąc rolnikiem karmy w Reddicie, możesz teraz gromadzić te subreditowe żetony i otrzymywać zapłatę, robiąc to, co ludzie już robią: szatpowanie, zapisywanie notatek lub po prostu dostarczając solidną treść”.

Księżyce są żetonami opartymi na Ethereum, które są rozprowadzane wśród członków społeczności r/cryptocurrency subreddit. Liczba żetonów, które członkowie otrzymują jest oparta na ilości zarobionej przez nich karmy Reddit, która jest miarą wkładu użytkownika w społeczność.

Żetony społecznościowe Bricks również korzystają z tego samego mechanizmu nagród.

Duża różnica polega na tym, że Bricksy są zarabiane poprzez otrzymywanie karmy na subreddycie r/FortNiteBR.

Chociaż istnieje przekonanie, że żetony nie mogą być jeszcze sprzedane, Swope mówi, że istnieją sposoby na handel żetonami na otwartym rynku. Mówi, że pierwszym i najbardziej płynnym miejscem do handlu księżycami jest HoneySwap, który jest klonem protokołu Uniswap.

“Teraz, jak widzimy, w ciągu ostatniego tygodnia, wolumen handlu dla księżycówek na HoneySwap był dość stabilny, około 30.000 dolarów dziennie. Płynność za to wynosi prawie 70.000 dolarów.

Więc to, co staram się dotrzeć tutaj jest raz wolumenu handlu szaleje dla Moons ponownie, kilka osób w puli płynności będą robić bank na opłaty handlowe i to się stanie ponownie, tak ponownie. Ponieważ wolumen już oszalał na HoneySwap podczas fali hype startu, ponad 400,000 dolarów dziennie wolumenu.

A potem z Bricksem, okazja jest jeszcze bardziej dojrzała, ponieważ pula płynności jest znacznie mniejsza, siedem razy, poniżej 10 tysięcy.”

Jeśli chodzi o to, czy te dwa aktywa będą notowane na centralnych giełdach, krążą pogłoski, że Księżyce mogą przyjść do Krakena, ale na razie nic się nie potwierdza.

Najlepsze zdecentralizowane giełdy, zwane inaczej DEX-ami, odnotowały w trzecim kwartale 2020 r. wzrost średniego miesięcznego wolumenu obrotów o 197%.

CoinGecko przypisuje wzrost wolumenu obrotów na DEX-ie hype’owi wokół zdecentralizowanego rynku finansowego (DeFi), który w tym roku odnotował znaczny wzrost.

Podczas gdy wolumen DEX-u wzrósł o 197%, średni miesięczny wolumen top centralisation exchange (CEX-ów) wzrósł tylko o 35% na tym samym odcinku. Wzrost wolumenu obrotów na najlepszych DEX-ach wynikał głównie z miesiąca sierpnia, w którym hype DeFi znajdował się w szczytowym momencie, a także z uruchomienia nowych DEX-ów, takich jak Serum i SushiSwap – czytamy w raporcie. Jednakże, CoinGecko zauważa, że scentralizowane giełdy nadal mają większość obrotów, jak pokazano na poniższym rysunku.